LILUU.LV pirmie Latvijā piedāvā iegādāties pasaulē populāro SwimFim-palīgu peldēšanā

LILUU.LV ir pirmie Latvijā, kas piedāvā pasaulē populāro SwimFin! 

Izlasi zemāk, kas tas ir par brīnišķīgu palīgu…

SwimFin ir inovatīvs un ļoti noderīgs peldēšanas prasmju apguves un uzlabošanas līdzeklis bērniem!

Pasaulē vienīgais vertikālais atbalsts, ko nēsā uz muguras un ļauj rokām un ķermenim pilnībā pārvietoties ūdenī. SwimFin palīdz attīstīt un veicināt dabiskāku peldēšanas pozīciju. SwimFin der visiem vecumiem – ideāli no 18 mēnešiem un uz augšu. Tas ir jānēsā uz muguras, virs smaguma centra.

SwimFin darbojas saskaņā ar ķermeni un veicina dabiskas peldēšanas pozīcijas saglabāšanu. SwimFin ir lielisks rīks – divi vienā- māca peldēt un ļauj rotaļājies! Tas ļauj jums iemācīties peldēt, neierobežojot kustības, ar to jūs varat iemācīties visus peldēšanas stilus! SwimFin noder labi bērniem, kas tikai sāk apgūt peldētprasmi, maziem peldētājiem, kas uzlabo savas prasmes, un pat profesionāliem  peldētājiem, kuri vēlas uzlabot savu tehniku.

Peldētprasmē drošības sajūta ir ārkārtīgi svarīga, SwimFin nodrošinās jūsu bērnam to katrā mācību posmā! SwimFin iedvesmo un mudina peldēt. Bērni, kuriem mugurā ir SwimFin, kļūst aktīvāki, vēlas eksperimentēt un spēlēt ūdens spēles. SwimFin dod viņiem drošības sajūtu, stimulē iztēli un tādējādi motivē viņus mācīties.

Atšķirībā no uzročiem, ķermeņa vestēm un peldriņķiem, SwimFin patentētā profila konstrukcija ļauj vieglāk pārvietoties pa ūdeni  – tas ir novietots augstu aizmugurē uz muguras, izmantojot divas regulējamas elastīgas siksnas un nodrošina pilnīgu brīvību rokām un kājām.

SwimFin ir pārbaudīts un pierādīts, ka tas ir piemērots visu vecumu cilvēkiem un spēju līmeņiem. Lai gan informācija uz iepakojuma norāda, ka tā ir piemērota bērniem, kuru svars ir no 15 līdz 30 kg, kas atbilst aptuveni 3-6 gadu vecumam, šī ir juridiska prasība, kas attiecas uz visiem peldēšanas palīglīdzekļiem, kas izturējuši drošības pārbaudes.

Tātad, kas notiek, ja bērns ir 5 gadus vecs, bet sver 33 kg? Vai SwimFin viņam ir piemērots? Viss, ko varam teikt, ir tas, ka mums ir viedoklis no lietotājiem no visas pasaules, kas apstiprina, ka tas ir piemērots visu vecumu bērniem.

SwimFin pārdevējs Kevin Moseley, kurš ir 1,87 cm garš un sver apmēram 90kg, arī ir testējis uz sevi SwimFin, un viņš turējās bez problēmām uz ūdens virsmas!

Bērniem ar jutīgu ādu, ieteicams lietot uz krekliņa!