_JAMIKS SS19_

Par Mums

Mēs esam ģimenes uzņēmums, kas piedāvā Jūsu bērnam pārbaudītas, īpašas un augstas kvalitātes preces, sadarbojoties ar partneriem no Eiropas! Preču sortiments paredzēts bērniem no 1. gada vecuma! Tās ir preces, kuras bērnam rada komfortablus apstākļus dzīvei un attīstībai, veido viņu dzīvi laimīgāku un interesantāku -jautras rotaļlietas, ērti apaviņi, stilīgi kombinezoni un cits apģērbs!

Esam īpaši ar to, ka visa prece, kas atrodama mūsu mājaslapā, ir pieejama uzreiz mūsu veikalā! Nav jāgaida piegādes no noliktavām, kā to paredz daudzi citi inetrneta veikali.

Darbojamies kā interneta veikals Rīgā, bet draudzējamies ar visu Latviju! Jūs varat arī apciemot mūs veikaliņā – Brīvības gatvē 224B, Rīgā – nāciet uzmērīt apavus, apģērbu vai izņemt pasūtījumu klātienē!

Esam elastīgi un pēc vienošanās, strādājam arī ārpus norādītā darba laika. Pasūtījumi internetā tiek apstrādāti visu diennakti.
Lepojamies ar to, ko pārdodam un paši izmantojam šīs preces arī saviem bērniem!

Ja iegādājoties preci internetā, Jums rodas neskaidrības ar apavu vai apģērba izmēra izvēli, lūdzam sazināties ar mums – nomērīsim preci, lai esat droši, par pirkuma izvēli!

Esam atsaucīgi uz komunikāciju un sadarbību ar katru klientu! Rakstiet un zvaniet, un mēs atbildēsim uz katru Jūsu jautājumu!

Veikals, Liluu

Piegāde tikai EUR 2.50

Bezmaksas piegāde virs EUR 50.00

Viegla un ērta noformēšana

Mēs garantējam ātru piegādi un vieglu noformēšanu.

Tiešaistes atbalsta dienests.

Mēs strādājam no 10:00 - 18:00 Katru dienu

Klientiem

Domājot par katru no Jums, ērtībai un drošībai.

Piegāde un Apmaksa

Jūsu ērtumam, esam izveidojuši piegādes un apmaksas tabulas ar vienkāršu pārskatu.